BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
  Instrukcja Szukaj    
Ogłoszenia
Ilość odsłon: 44685

O B W I E S Z C Z E N I E w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: Zmianie sposobu użytkowania części hali na malarnię proszkową z linią przygotowawczą powierzchni detali oraz neutralizacją ścieków w miejscowości Piotrków Kujawski na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 166/81 obrębu geodezyjnego Piotrków Kujawski.
Piotrków Kujawski, dnia: 20.03.2006 r.

O B W I E S Z C Z E N I E

Burmistrz Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim zawiadamia, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowego „MONTBUD” Sp z o.o. 85-140 Bydgoszcz, ul. Jana Pawła II 146 złożyło wniosek w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na:

Zmianie sposobu użytkowania części hali na malarnię proszkową z linią przygotowawczą powierzchni detali oraz neutralizacją ścieków w miejscowości Piotrków Kujawski na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 166/81 obrębu geodezyjnego Piotrków Kujawski .

Zainteresowani mogą zapoznać się ze złożonym wnioskiem projektowanej inwestycji oraz składać uwagi i wnioski w Urzędzie Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim, pokój nr 6 w dniach od 20.03.2006 r. do 11.04.2006 r ).

Wniosek powinien zawierać imię i nazwisko wnioskodawcy i przedmiot wniosku.
© 2003 Internet-Info